Prosvetari se nadaju nastavku pregovora o dodatku

3 decembra, 2015

Unija sindikata prosvetnih radnika Srbije saopštila je da očekuje da će dogovreni iznos dodatka za policiju od 20.000 dinara za 2016. godinu biti polazište za dalje pregovore i sa prosvetarima.

“Više od visine pomoći isplaćene zaposlenima u prosveti, obradovala nas je vest da je radnicima policije obećana isplata dodatka za 2016.godinu u iznosu od 20.000 dinara”, navodi se u saopštenju.
“Prvo zbog toga što smo mi, kao svesne građanke i građani, zadovoljni kada se pomaže i nekom drugom, a ne samo nama. Drugo, pošto je aktuelna Vlada u više navrata izjavila da će prosvetu vratiti na prvo mesto u svim isplatama, očekujemo da će dogovoreni iznos za policiju biti polazište za dalje pregovore”, ističe Unija SPRS.

Download (PDF, 362KB)


Izvor:FONET

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


Budite u toku

Unesite vašu imejl adresu

Pratite nas

Pratite nas na društvenim mrežama